hakkaton18_web_bg.png
hakkaton18_web_bg.png

Hakkaton 2018


SCROLL DOWN

Hakkaton 2018


 

Hakkaton on õpilasfirma alustamise üritus, kuhu on oodatud 80 õpilast üle Eesti.

48 tunni jooksul aitavad mentorid ja õpilasfirma programmi vilistlased leida osalejatel jätkusuutlikud äriideed, moodustada nende elluviimiseks vajalik meeskond ning teha esimesed kiired sammud oma toote või teenusega turule jõudmiseks.

 
 

Kus?

Jaan Poska Gümnaasiumis Tartus

Kellele?

80 gümnaasiumi- ja kutsekooli õpilast

Millal?

28.-30. september

Hakkatoni registreerumistasu on 25. septembrini 25€ ning kohapeal 30€.

Registreerumistähtaeg on 25. september.

 
 

Vaata eelmise aasta Hakkatoni järelvideot! 👆

 

Mentorid ja esinejad


SCROLL DOWN

Mentorid ja esinejad


 

Hakkatonil koolitavad ja on mentoriteks oma ala spetsialistid. Tegu ei ole kindlasti tavaliste õpetajatega, mistõttu saavad õpilased väga reaalse tagasiside oma ideedele. Elulähedane ja ilustamata tagasiside on aidanud nii mõnegi Hakkatonil alustanud õpilasfirma Ajujahi finalistide sekka.

 
 
taavi rõivas.jpg

Taavi Rõivas

Poliitik

Taavi Rõivas on Junior Achievementi õpilasfirmaprogrammi vilistlane ja Eesti Vabariigi endine peaminister. Hakkatoni avasessioonis uurime, mis väärusega oli tema jaoks õpilasfirma programm, kuidas tema näeb noorte ettevõtlust ning kuidas me läbi ettevõtliku mõtteviisi saame luua maailma, milles me elada tahaks.


triin kask.jpg

Triin kask

Nevercode kaasasutaja ja CEO

Triin Kask on startupi Nevercode kaasasutaja ning tegevjuht. Triinu on alati huvitanud uute asjade ehitamine ja raskete probleemide lahendamine. Ta ihkab elada seiklusrikast elu. Hakkatonil on tema eesmärgiks aidata tekkinud meeskondadel aru saada, mis probleemi nende idee lahendab ja kas kellegil võiks seda üldse vaja minna.


ailar väärtmaa

taevas oglivy projektijuht

Ailar on digitaal- ja sotsiaalmeedia projektijuht Eesti suurimas reklaamiagentuuris Taevas Ogilvy. Igapäevaselt töötab ta suurte ja tuntud brändidega nagu Lexus ja Toyota. Hakkatonil on Ailari eesmärgiks aidata tekkinud meeskondadel aru saada, millist turundust teha, et jõuda võimalikult kiirelt täpselt õige inimeseni

ailar väärtmaa.jpg

marii noor.jpg

marii noor

julgus elada juht ja koolitaja

Marii eesmärgiks on arendada osalejate väljendusoskust, saada juurde julgust ja enesekindlust. Olles asutanud organisatsiooni MTÜ Julgus Elada, mis tegeleb etenduskunstide õpetamisega ja mille põhiliseks tegevusvaldkonnaks on teatrietenduste loomine, koolituste ja töötubade läbiviimine, pakub Marii mitmekülgset lähenemist teatrile ja kasutab seda kui tehnikat, et arendada osalejate mõtlemist ja laiendada.


ANDRY PADAR

Sotsiaalse ettevõtluse ekspert ja MUUT agentuuri looja

Maailma paremaks muutmine algab meist endist, olgu selleks ettevõtlus või meie igapäeva tegemised ning just seda vaadet tahab Andry noortega jagada. Vahetult töötanud noorte hariduse edenamise ja sotsiaalse ettevõtluse valdkonnas. Tänaseks päevaks on Andry ka ise ettevõtja ning igapäevaselt huvitub digitaalsetest lahendustest ning tulevikutöö võimalustest.

IMG_2411 (2).JPG

Kava


SCROLL DOWN

Kava


Hakkatoni eesmärk on oma äriidee leidmine ja selle arendamine. Selleks oleme Hakkatoni kavasse lisanud nii inspireerivaid esinejaid, kes oma lugude ja mõtetega osalejatele hoogu annavad, kui ka praktilisi töötube. Töötubades võetakse korraga läbi üks teema, millega (õpilas)firmad kokku puutuvad ning antakse osalejatele üks viis kuidas selle valdkonnaga tegeleda.

Reede 28.09

16:30 registreerimine

Avasõnad

Fireside chat Taavi Rõivasega

Äriideede genereerimise töötuba

Ärimudeli töötuba

laupäev 29.09

Ärimudeli testimine

Turu-uuringu töötuba

Turunduse töötuba

Finantsplaneerimise töötuba

Sisemise tarkuse töötuba

pühapäev 30.08

Meediaga suhtlemise töötuba

Pitchimise töötuba

Pitchimine žüriile

Võitjate välja kuulutamine

18:00 ärasõit

Toetajad


SCROLL DOWN

Toetajad


HMN.png
tsna_hoog.jpg
M-kast-heledale taustale.png
Tartu.PNG