14241642_1103273116431111_5831773649392182793_o.jpg
14241642_1103273116431111_5831773649392182793_o.jpg

Üritused


TULEVASTE ÜRITUSTEGA HOIA END KURSIS FACEBOOKI VAHENDUSEL

SCROLL DOWN

Üritused


TULEVASTE ÜRITUSTEGA HOIA END KURSIS FACEBOOKI VAHENDUSEL

 

 

 

Korraldame erinevaid ettevõtlikku mõtlemist edendavaid üritusi. Ettevõtluskohvikuid korraldame vastavalt võimalustele ning nendest on oodatud osalema kõik, kel huvi. Ettevõtluslaagreid aga korraldame tellimuse peale. Hakkaton ja Metsakool on samuti meie algatusel ning sinna on oodatud osalema, kas juba õpilasfirmaprogrammi läbinud või seda teha tahtvad noored.

 

mentorite metsakool

Mentorite Metsakool on suunatud eelkõige õpilasfirma-programmi läbinud noortele. Selle eesmärk on teha esimene samm õpilasmentorite kasvatamisel, kes järgmisel kooliaastal hakkavad aitama õpilasfirmasid luua ning probleeme lahendada. Lisaks saavad mentorid ise inspiratsiooni olla tulevikus ettevõtlikumad. 

 

Hakkaton

Hakkaton on iga õppeaasta alguses toimuv õpilasfirma alustamise üritus, kuhu on oodatud ligi 100 gümnaasiumi- ja kutsekooli õpilast üle Eesti.

48 tunni jooksul aitavad mentorid ja õpilasfirma programmi vilistlased leida osalejatel jätkusuutlikud äriideed, moodustada nende elluviimiseks vajalik meeskond ning teha esimesed kiired sammud oma toote või teenusega turule jõudmiseks.

 

 ettevõtluslaagrid

Ettevõtluslaager on koolitus, mille käigus tehakse 4-7 liikmelistes gruppides 24 tunni või muu kokku lepitud aja jooksul läbi ettevõtte loomine, alustades äriidee välja töötamisest ja lõpetades oma idee „investoritele“ mahamüümisega.

Laagri programm põhineb Junior Achievement – Young Enterprise (JA-YE) põhimõttel „Learning by doing“ ehk õppimine tegevuse kaudu.

12h Ettevõtluslaager Paides

12h Ettevõtluslaager Paides

 

Turumajanduse simulatsioonmäng "Turuplats"

Turuplats on Junior Achievementi poolt väljatöötatud mäng, mis aitab mõista majandusprotsesse igapäevaelus ning selgitada turu toimimist.

 

Töövarjupäeva Kroon

Töövarjupäeva Kroon on üle-eestilisel Töövarjupäeval toimuv eriüritus, mille raames saab kandideerida “magusamate” ametikohtade varjudeks.

Töövarjupäeva Krooni eesmärk on pakkuda noortele võimalust tutvuda huvitavate, tegusate ja edukate inimeste igapäevaste tegemiste ja kohustustega. Isiklik kokkupuude aitab tõsta huvi majanduse ja ettevõtluse vastu ning annab ettekujutuse karjäärivõimalustest. Varjutatavad valime igal aastal vastavalt eesmärgile.

 

Üritused liikmetele

SUVEPÄEVAD

Suvepäevad on lõõgastumiseks, aga tehes seda koos teiste ettevõtlike ja andekatega tulevad JA Alumni teemad varem või hiljem arutellu. 

JÕULUÕHTUSÖÖK

Siis kui kõik teised organisatsioonid söövad palju head toitu, teeme seda ka meie. Kuigi põhirõhk on meeldivale ajaveetmisele ei jää organisatsiooni sisesed küsimused kunagi samuti tähelepanuta.